شرکت گروه صنعتی تانیان بهسان در سال 1390 با هدف برطرف کردن نیاز کشور به موضوع تجهیزات صنعتی تاسیس شد. این مجموعه با داشتن کادری متخصص که علاوه بر تحصیلات عالی دانشگاهی از بهترین دانشگاه های کشور دارای تجربه کار در صنایع مختلف هستند، قابلیت همکاری با صنایع مختلف از جمله نفت و گاز، پتروشیمی، آب و برق، فولاد و.... را در زمینه های طراحی و مهندسی، تامین و ساخت تجهیزات دارد. همواره تلاش تمام ارکان این مجموعه بر این است که بهترین آشنا بودن تانیان بهسان را علاوه بر معنای لغوی در عمل نیز به اثبات برساند و در این مسیر خود را بی نیاز از همفکری مخاطبین محترم چه صاحبان صنایع و چه محقیقن و مهندسین عزیز نمیدانیم و دست یاری شما را به گرمی میفشاریم.

مدیر عامل

درباره ما

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گروه صنعتی تانیان بهسان در سال 1390 با هدف  برطرف کردن نیاز صنایع کشور در زمینه تجهیزات  صنعتی تاسیس شد. این شرکت  تا سال 1393 در جهت طراحی و ساخت بخشی از نیازهای حساس و اساسی صنایع کشور قدم نهاد که از آن جمله میتوان  به ساخت دستگاه بالانس ماشین آلات دوار، ساخت دستگاه سنجش حداقل مساحت عبور گاز در توربین، ساخت دستگاه چینش بهینه پره ­های توربین و کمپرسور، ساخت انواع نمایشگر های صنعتی، ساخت کوره های خلأ و همچنین برنامه­ نویسی و توسعه نرم ­افزارهای صنعتی مورد نیاز  اشاره کرد.

از ابتدای سال 1393 با هدف انتقال موثر تکنولوژی روز دنیا و همچنین کوتاه نمودن مسیر رسیدن به تکنولوژی­های با فناوری بالا علاوه بر ساخت و بومی سازی تجهیزات صنعتی، اقدام به  ارتباط با برندهای معتبر جهانی برای تأمین نیاز تجهیزاتی صنایع نمود. داشتن کادری متخصص که علاوه بر تحصیلات عالی دانشگاهی از بهترین دانشگاه های کشور دارای تجربه کار در صنایع مختلف بودند، موجب شد که این مجموعه  چه در زمینه  طراحی و ساخت تجهیزات  و چه در زمینه تامین تجهیزات برند های معتبر جهان در کمترین زمان به شکوفایی برسد. و اکنون  قابلیت طراحی و ساخت تجهیزات حساس  و اساسی و  تامین تجهیزات  از مطرح ترین برند ها ی جهان با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان را  دارا می­باشد.

زمینه فعالیت شرکت

زمینه های فعالیت شرکت را می توان در سه دسته کلی زیر بیان نمود:

الف) طراحی و ساخت

این مجموعه توانایی طراحی و ساخت انواع تجهیزات صنعتی در حوزه مکانیک و الکترونیک را دارا بوده که شماری از تجهیزات ساخته شده توسط این شرکت برشمرده شد. از پروژه­های در دست اجرای شرکت در زمینه طراحی و ساخت می توان به ساخت CHP بر پایه میکروتوربین که خود مشتمل بر چندین زیر مجموعه بوده و همچنین ساخت آزمایشگاه کالیبراسیون اولیه تجهیزات ابزار دقیق (کالیبراسیون­ها در ایران به دلیل نبود زیرساخت، ثانویه می باشند) می باشد.

ب) تامین کالا

 

با توجه به خروج نمایندگی­های برندهای معتبر از ایران و همچنین ایجاد ارتباط با برندهای معتبر در سالهای گذشته توسط این شرکت، گروه صنعتی تانیان بهسان تصمیم به ورود به حیطه تأمین تجهیزات نمود. با ورود به این حیطه علاوه بر شرکت در مناقصات با راه­اندازی فروشگاه ابزار دقیق تکنیکا از ابتدای تابستان 93، بخش فروش ابزار دقیق در حیطه فلو و خلأ توسط این فروشگاه دنبال شد. زمینه فعالیت شرکت در حیطه تأمین تجهیزات به شرح ذیل می­باشد:

Instrument for Petrochemical Industry

Compressor & Fan

Fire Protection & Safety Equipment

Pump and Vacuum Equipment

Refinery Equipment

Valve

Online Analyzer

نمونه ای از برندهایی که گروه صنعتی تانیان بهسان توان تأمین تجهیزات از آنها را دارد به شرح ذیل می باشد:

تأمین تجهیزات صنعتی

 

و برند های دیگر .....

 

  ج) نصب و راه اندازی

 

این مجموعه بواسطه داشتن نیروهای متخصص و همچنین بواسطه فعالیت در زمینه بومی سازی و ساخت تجهیزات ابزار دقیق و آشنایی تخصصی با این ابزار قابلیت نصب و راه اندازی تمام تجهیزات ابزار دقیق و اتوماسیون  را در تمام  خطوط صنعتی دارا میباشد.